2002 yılında kurulan şirketimiz yılların deneyimi ve yeni teknolojilerle ürettiği indüksiyon sistemleri ile kısa bir süre içinde dünya döküm sektörünün en hızlı büyüyen firması oldu. Kurulduğundan beri, 5M 75kw-12.000kw güç ve 100kg-25.000kg ergitme kapasiteli indüksiyon sistemleri ile hizmet vermektedir.

 


QUALITY MANAGEMENT SYSTEM:

 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan kalite anlayışı ile çalışan 5M ISO9001 kalite yönetim sistemiyle çalışmakta ve CE ve GOST-R kalite sertifikalarına da sahiptir.

 

 


REFERANSLAR

 

5M,Türkiye, Rusya, Ukrayna, Polonya, Romanya, Yunanistan, Libya, İran, Ürdün, Mısır, Azerbaycan, Suriye, Makedonya, Kolombiya, Kazakistan, Irak, Suudi Arabistan, Güney Kore, Bulgaristan, Cezayir, Danimarka, Brezilya, Mali, Gambia, Sudan, Tayland, Norveç,İspanya ve daha niceleri de bulunan ülkelerde çalışan sistemlere sahiptir. Amacımız, hem yerel hem de ulusal piyasada artan yerel ve yabancı müşteri talepleriyle beraber 5M İndüksiyon sistemleri aracılığıyla dünyanın her yerinde ülkemizi temsil etmektir.

 

 

 

 

 

AR&GE DEPARTMANI VE TEKNİK SERVİS

 

Geniş yedek parça stoğumuz, iyi donanımlı lojistik bölümümüz, her biri kendi konularında branşlaşmış yüksek deneyime sahip Ar-Ge mühendislerimiz ve teknik elemanlarımızdan oluşan teknik servisimiz ile ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde belirleyerek 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

 

 
 

EĞİTİM
5M, indüksiyon ocağı kullanıcılarına kolayca bakım yapmalarını ve hızlı müdahale etmelerini sağlar. Bununla beraber, 5M bütün sistemler için satış sonrası hizmetle destekte bulunur; 5M Fabrikasında 5M eğitim programı ile bakım ekibinden bir kişiye hem pratik eğitim, hem de müşteri fabrikasında sistem çalışırken teknik eğitim sağlanır.

BAKIM VE İŞLETME KOLAYLIĞI:
5M indüksiyon sistemleri daha verimli bir çalışma için modüler yapıda üretilmiştir. Fabrikanızda az yer kaplar, servis ve bakımı kolaydır, üretiminizi etkileyecek zaman ve performans kayıplarına müsade edilmez ve en sağlıklı çalışma şartlarını elde edersiniz.

 
   
    HABERLER
    E-KATALOG

 

 

  

  

 

Sosyal sorumlukuk projemiz

 

 5M yarış ekibi  İSOFF Challenge'ın ilk ayak yarışını 3'ncülük ile tamamladı

 

 

Dudullu OSB. DES San.Sit. 102 Söğüt Sk. A-04 Blok No:42

  Y.Dudullu 34776 Umraniye, İstanbul - Türkiye

 
T. + 90 216 527 83 54  
F. 90 216 527 85 24